Fructozym COLOR Erbslöh 1 l

Fructozym COLOR Erbslöh 1 l

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

Kód výrobku: 003.507

1953 Kč s DPH

Skladové číslo: 3.507

Dostupnost: Neznámý - kontaktujte nás

 Fructozym COLOR je tekutý, vysoce koncentrovaný Pektolytické enzymatický přípravek pro výrobu především intenzivních barevných šťáv. Barvivo se získává z kaše a je uchovávána ve šťávě ve stabilní formě.

Nejlepší uchovávat v chladu.

Obsah: 1 l

Dávkování: dávkování enzymu je závislé na surovině, stupni zralosti, teplotě a době kontaktu Standardní směrné hodnoty se vztahují na teplotu 45-55 ° C a dobu kontaktu 1-2 hodiny:
Černý rybíz: 150-300 ml / 1000 kg kaše. 20-50 ml / 1000 l šťávy
Ostatní ovoce: 50-150 ml / 1000 kg kaše. 5-30 ml / 1000 l šťávy

Používání enzymů

Kolem enzymů se vyprávějí nejdivočejší příběhy, a proto je třeba vysvětlit jak se mají správně používat. Pokud není uvedeno jinak, potřebné množství enzymu necháme 12 hodin při pokojové teplotě (20 ° C). Každé snížení teploty o 7 ° může být kompenzováno zdvojnásobením dávky. Každé snížení kontaktního času o polovinu může být také kompenzovány zdvojnásobením dávky. Pořadí, ve kterém jsou přidány látky, je nesmírně důležité. Ve skutečnosti jedna látka může mít velký vliv (i negativní) na účinek jiné látky, takže nikdy nepřidávejte bentonit, dokud jsou enzymy stále aktivní. Takže nechte alespoň 12 hodin mezi přidáním enzymů a přidáním bentonitu.

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.
Tato stránka používá cookies. Vice info