Sprejové sladové výtažky MUNTONS DARK 500gr

Sprejové sladové výtažky MUNTONS DARK 500gr

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

Sprejový sladový výtažek dark EBC 44-70Vynikající doplněk k hnědému nebo k mírnému pivu. Tento tmavý sprejový výtažek zlepší tělo, přidá bohatou sladovou chuť a přirozenou barvu. Co je sladový výtažek? Sladový výtažek je doslova výtažek ze sladu, přičemž proces rmutování se už stal. Když vaříte pivo sladových výtažků, nemusíte dělat rmutování sami; vaření sladiny jednoduše postačuje. Tento způsob vaření se vyskytuje v mnoha amerických domácích pivovarech a je znám jako částečná nebo mini metoda sladové zápary. Je však brát v úvahu, že 1 kg sladu z ječmene, neobsahuje stejné množství cukru jako 1 kg sladového výtažku. 1 kg sladového výtažku v prášku = 1,60 kg sladu1 kg ječného sladu = 0,62 kg sladového výtažku v prášku1 kg kapaliny sladového výtažku = 0,80 kg sladového výtažku v prášku1 kg kapaliny sladového výtažku = 1,30 kg sladu

130 Kč s DPH

Skladové číslo: 052.072.6

Dostupnost: Do 7 až 14 dní

Použití sladového výtažku jako kvasinkového startéru:

100 g sladového výtažku v prášku se rozpustí v 800 ml vody. Vaří se po dobu 5 minut, pak se nechá zchladnout na 20 až 25 ° C, nalije se do sterilní Erlenmeyerovy baňky nebo lahve s přechodovou komorou a nakonec se přidá droždí.

Sprejový sladový výtažek zlepšuje kvalitu každé soupravy piva pokud se používá místo cukru. Jako výsledek dostanete pivo, které je méně "suché", s bohatší chutí as vyšší údržnost.
Sladový výtažek v prášku je hygroskopický; pohlcuje nebo přitahuje vlhkost ze vzduchu. Je důležité, aby byl stále na suchém a chladném místě. Poté, co je balení otevřeno; je třeba uzavřít ho s co nejvyšším minimem vzduchu.

Doporučené použití:

1. Vyměňte 50/50 s cukrem: 1/2 kg cukru plus 1/2 kg sprejového výtěžku. Použijte toto doporučení v každém receptu, který navrhuje přidání 1 kg cukru. Tento recept výrazně zlepší celkovou kvalitu a chuť vašeho piva.

2. Nahraďte veškerý cukr doporučený na receptu pivní soupravy dvěma kapsami sprejového výtěžku o 500g.
Důležitá poznámka: Při použití tohoto receptu je nutné použít BREWFERM TOP kvasnice. Pokud si budete chtít vyrábět pivo obzvláště bohaté a plno tělnaté, vyžaduje to využití BREWFERM TOP kvasinek. Jednoduše nahraďte dvěma baleními sprejového výtěžku za 1 kg cukru, jak je uvedeno na receptu pivní soupravy. Tímto způsobem budete vařit pivo té nejvyšší kvality, přičemž se stransformuje standardní pivo do prémiového s mimořádně vysokým podílem sladu.

3. Přidejte jedno balení sprejového výtěžku do standardního návodu ak tomu ještě 1 kg cukru, který je navržený na základním receptu sestavy piva. Tím se zvýší nejen sladová chuť, ale také se uvaří silnější pivo, aniž by se ničil přírodní charakter piva. Pivo bude přibližně o 20% pevnější než pivo uvařené podle standardní receptury.

Kterýmkoli receptem se budete řídit, můžete si být jisti, že budete produkovat lepší pivo, snadno a ekonomicky.

Nový komentář

* (Povinné)

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platia Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.
Tato stránka používá cookies. Vice info