O společnosti

O nás

 

Farmárik, s.r.o. je úspěšná slovenská společnost. Byla založena v roce 2007. Později se kvůli nárůstu aktivit a efektivnějšímu řízení rozdělila na 2 společnosti Farmárik, s.r.o. - dodávky pro hobby zákazníky + vlastní výroba produktů a BOLEX, s.r.o. - dodávky strojů pro komerčních zákazníků.

NÁMI NABÍZENÉ STROJE A ZAŘÍZENÍ

Společnost zajišťuje dodávky strojů a zařízení pro uvedené oblasti:

 

Potravinářské stroje

Prodejní automaty

Lékařské přístroje

Farmářské potřeby

 

Ať už hledáte kompletní výrobní linku nebo pouze menší individuální zařízení pro Váš provoz, poraďte se na prvním místě se společností Farmárik, s.r.o. Jsme slovenský autorizovaný distributor pro technicky nejvyspělejších výrobce zařízení pro oblast průmyslových a potravinářských strojů, prodejních automatů a bag in box dávkovačů, gastro a lékařských přístrojů a zařízení včetně dodávek náhradních dílů a spotřebního materiálu.

NAŠI PARTNEŘI

Naše společnost spolupracuje s ověřenými partnery, kteří se vyznačují produkcí vysoce kvalitních strojů a zařízení. Většina z našich partnerů jsou lídry na trhu ve svém oboru.

PRO NOVÝCH PARTNERŮ

Rádi byste prodávali Vaše stroje a zařízení na trhu V4 a nemáte v tomto regionu obchodního a servisního partnera? Našli jste v EU věstníku probíhající veřejné zakázky na dodávku strojů a zařízení z Vaší produkce? Chtěli byste se ho zúčastnit ale nemáte zkušenosti s dodávkami na uvedený trh, případně nesplňujete požadované administrativní kritéria? Obratte se na naši společnost.

Znalost lokálního trhu


Trh na kterém působíme, důkladně známe. Od potenciálních zákazníků, kterých bychom teprve věděli oslovit až po našich stálých zákazníků. Přes administrativní překážky až po znalost legislativy související s daným oborem podnikání.

Zkušenosti s dodávkami větších technologických celků


Máme za sebou několik úspěšné dodávky individuálních zařízení i celých technologckých celků. Máme vybudované partnerství s ověřenými společnostmi pro oblasti zabezpečení dopravy, vykládky jakož i přípojek potřebných médií (voda, elekrina, plyn, vzduch, pára, internet ...)

Chytrý tým pracovníků


Disponujeme vyškolenými pracovníky pro oblast obchodu i servisu i plnou podporou výrobců zařízení. Servis zařízení, pro které nebyly vlastní technici vyškoleni zajišťujeme prostřednictvím servisních pracovníků výrobce.


PROČ SPOLUPRACOVAT S NÁMI?

Jsme etablovaná společnost, která působí na trhu od roku 2007. Máme několik referencí na námi dodané stroje a zařízení od jednoduchých individuálních zařízení, přes větší stroje až po kompletní linky. Známe reálie trhu, na kterém působíme včetně legislativního rámce pro jednotlivé oblasti dodávaných strojů a zařízení. Pomáháme také s dotačními projekty is financováním projektů.

NABÍDKA SLUŽEB


Pro námi dodávané stroje a zařízení jako i kompletní technologické celky, náhradní díly a spotřební materiál, poskytujeme následující poradenské, prodejní inženýringové a servisní služby:


1.PORADENSTVÍ & INŽENÝRING


KONZULTACE
PORADENSTVÍ
NÁVRH TECHNICKÉHO ŘEŠENÍ
PODKLADY PRO STAVEBNÍ ÚPRAVY
TECHNICKÉ ZPRÁVY


2.PRODEJ & DODÁNÍ

PŘÍPRAVA NABÍDKY
ZPRACOVÁNÍ OBJEDNÁVKY
dotační PROJEKTY
SMLOUVY
ZADÁNÍ DO VÝROBY
DOPRAVA


3.INSTALACE & SPUŠTĚNÍ
VYKLÁDKA
OSAZENÍ STROJŮ DO OBJEKTŮ
INSTALACE
UVEDENÍ DO PROVOZU
ZAŠKOLENÍ OBSLUHY
MANUÁLY & CERTIFIKÁTY


4.ZÁRUČNÍ A POZÁRUČNÍ SERVIS

TELEFONICKÁ PODPORA
ZÁRUČNÍ SERVIS
POZÁRUČNÍ SERVIS
PRAVIDELNÉ PROHLÍDKY
DODÁNÍ NÁHRADNÍCH DÍLŮ
SPOTŘEBNÍ MATERIÁL

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.
Tato stránka používá cookies. Vice info